HAKKIMIZDA

Firmamızın ilk temelleri 1981 yılında İstanbul Bayrampaşa'da Fahrettin Kumbasar tarafından atılmıştır. gelişen ve sürekli artan piyasayla beraber kumbasar yumurtada sürekli kendini geliştirmiş ve 1995 yılında İstanbul'da ilk olarak ambalajlı yumurta ürünlerini Kumbasar Yumurta markasıyla sektörün önde gelen marketlerinde satışa sunmuştur.

Firmamız İstanbul'da sektörün önde gelen firmalarından olması dolayısıyla 2002 yılında tarım ve köy işleri bakanlığının denetimleri sonucunda gıda üretim ve sicil sertifikasını da İstanbul'da alan ilk firmadır.

Tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanları ile uzun vadeli ilişkiler kurma ve sürdürme olan misyonumuz ve müşterilerimize sağlıklı, hijyenik şartlarda hizmet sunmak olan politikamız doğrultusunda yurtdışından tarafsız denetimler sonucunda ISO 9001-2000 (KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ )ve HACCP (KRİTİK KONTROL NOKTALARINDA GİDA GÜVENLİĞİ) belgelerinide ilk olarak 2003 yılında İngiliz fırmasından daha sonra ise 2006 yılında almanyadan yapılan denetimler sonucunda aldık.

Bilindiği üzere ülkemizde yaşanan kuş gribi vakası dolayısıyla insanlar artık açıkta yumurta ve tavuk yemekten çekinir olmuşlardı, bizde üreticiden tüketiciye sloganıyla yola çıkarak 2006 ocak ayında bandırmada 100 bin kapasiteli kapalı devre tavukhane ve 30 bin kapasiteli civciv büyütme kümesleri ile üretim faaliyetlerine başlamış bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize ve tüketicilerimize bundan sonra da sağlıklı, hijyenik ve kaliteli ürünlerimizi sunmaktan gurur duyacağız.

HABERLER Bilindiği üzere ülkemizde
yaşanan kuş gribi vakası
dolayısıyla [...]
İLETİŞİM HATTIMIZ Hertürlü sorularınız için
arayabilirsiniz.
0 212 640 43 01